TERESHCHENKO doktorDr hab Aleksander Tereshchenko – doktor medycyny naturalnej, niekonwencjonalnej, chińskiej, chiropraktyk i kręgarz- osteopata.
Ukończył Wojskową Akademię Medyczną i Uniwersytet  we Lwowie. Posiada stopień naukowy doktora habilitowanego w zakresie medyycyny naturalnej, niekonwencjonalnej, chinskiej. Jest autorem opatentowanej metody leczenia nowotworów.
Motywem jego dzialania jest niesienie pomocy cierpiącym, zgodnie z życzeniem swej zmarłej matki, Polki, byłej więźniarki obozu koncentracyjnego w  Oświęcimiu.
Doktor Aleksander diagnozuje na podstawie wyglądu tęczówki i  dna oka. W swej praktyce wykorzystuje rewelacyjny pas igłowy „fakir”, pomagający organizmowi zregenerować siły po fizycznym i umysłowym wyczerpaniu.
Naświetlanie wybranych punktów organizmu spolaryzowanym światłem lampy Bioptron wzmacnia naturalne procesy regeneracyjne człowieka, dlatego doktor Aleksaander stoosuje to naświetlenie przy zabiegach rechabilitacyjnych z zakresu reumatologii, neurologii, dermatologii i chirurgii.
Jest wysokiej klasy specjalistą w terapii manualnej, stosującym różnego rodzaju masaże. pomagające wrócia do zdrowia przy dolegliwościach kręgosłupa i innych organów ciała
Doktor Aleksander ożenił się z legniczanką, mieszka i pracuje w Legnicy.

 

List polecający

Nazywany ,,Ratownikiem” kręgosłupów, bo niesie szybką i fachową pomoc dla ludzi ze schorzeniami kręgosłupa. Dr. Aleksander twierdzi, że zdrowie ludności polskiej to bogactwo Polskie. Bóle i urazy kręgosłupa to dzisiaj jedne z najczęściej spotykanych dolegliwości. Wszystkim swoim pacjentom przekazuje informacje, jak chronić swój kręgosłup – poradnik dla każdego Jerzego Stodolnego i inne. Motywem jego działania jest niesienie pomocy cierpiącej ludności polskiej, przynoszenie ulgi – to życzenie jego zmarłej matki, byłej więźniarki oświęcimskiego obozu koncentracyjnego.
W jego zachowaniu czuje się otwartość na innych ludzi, chęć niesienia pomocy. Twierdzi, że jesteśmy odpowiedzialni za życie i zdrowie naszych dzieci. Statystyka mówi, ze 90% polskich dzieci ma wady postawy.

Na pytanie co zrobic, żeby mieć zdrowy organizm, dr Aleksander odpowiada:
– konsultacja z fachowcem (diagnoza)
– dużo ruchu na świeżym powietrzu
– prawidłowe odżywianie
– korzystanie z urządzeń medycznych, np lampa bioptron.

Generalnie schorzenia kręgosłupa to choroby cywilizacyjne, dlatego stosuje się różne metody w leczeniu. Na pierwszym miejscu są oczywiście jego ,,złote ręce” którymi można wyleczyć większość chorób kręgosłupa, dzięki zabiegom odzyskuje się zdrowie i sprawność.
W rehabilitacji wykorzystuje pas igłowy, który:
– regeneruje siły po fizycznym lub umysłowym wyczerpaniu
– przyśpiesza rechabilitacje
– pomaga w leczeniu skrzywień kręgosłupa
– zapobiega stresom
– łagodzi bóle, i inne     Prof. dr Aleksander Tereszczenko posiada dużą praktykę lekarską, ukończył Wojskową akademię medyczną w Leningradzie i uniwersytet we Lwowie. Emerytowany pułkownik wojskowy – lekarz. Posiada stopień naukowy doktora habilitowanego z zakresu medycyny niekonwencjonalnej – naturalnej. Jest właścicielem patentu na raka złośliwego skóry i kości oraz rogówki oka zatwierdzony przez Międzynarodowe Kongresy (Antycancer) w Paryżu i Chicago. Jego miejsce pracy to miejsce ulgi, radości i nadziei. Wielu pacjentów mówi – Aleksander – król życia.

UMÓW WIZYTĘ
tel. 604 840 117